چکیده برترین وبسایت های دکوری

پنج شنبه 25 مرداد 1397
ن : دکوری فروشی

دکوری یعنی؟

 

شاید اگر از برخی ها بپرسیم کلمۀ « دکوری » به چه معنایی ست، در ابتدا پوزخند زده و بگویند: سؤالی ساده و دارای جوابی ساده تر است. اما اگر از همانها بخواهیم کلمۀ دکوری را معنی کنند شاید نتوانند تعریفی درست و دقیق ارائه نمایند.

حال واقعاً این کلمه به چه معناست؟! به هر شیء و وسیله ای که از آن برای تزئین منزل اعم از اتاق ها، آشپزخانه و هر جای دیگری استفاده شود دکوری گفته می شود. همچنین از این کلمه می توان در مورد تمامی وسایلی که برای تزئین شرکت ها، سالن های بزرگ و کوچک مجالس و گردهمایی ها، لابی هتل ها و مجتمع ای مسکونی بزرگ و.. به کار برده می شوند، استفاده کرد.

پس دکوری یعنی استفاده از هر وسیله ای چه بی جان و چه جاندار ( مانند گلدان گل و... ) برای تزئین هر چه بهتر محل زندگی و یا کار، برای تلطیف روحیه و احساس بهتر نسبت به زندگی.

با این تعاریف می توان ذهنیت بهتری نسبت به این کلمه و کاربرد آن به دست آورد. خب! فهمیدن معنای این کلمه آیا کمکی به فهم بهتر و استفادۀ صحیح تر از انواع وسایل دکوری خواهد کرد؟

لزوماً نه! چون در این گونه موارد لازم نیست شما تعریف دقیق و اصولی و استاندارد یک چیز را حتماً به صورت کامل بلد باشید تا بتوانید از ابزار آن به درستی استفاده کنید.

به عنوان مثال در استفاده از انواع گل های زیبا و گلدان های متنوع و خوشرنگ، همینکه می دانیم می توان از آن برای تزئین و زیباسازی محل کار و زندگی استفاده کرد و گل ها ابزارهای جاندارِ بسیار مؤثری در تلطیف روحیه و کیفیت بخشیدن به زندگی هستند، کافی ست.

و اینجاست که هر فردی از هر قشری و با هر سطح سواد و تحصیلاتی، از گلدان های متعدد و گل های زیبا برای آرایش و زیباسازی محل سکونت یا کار خود بهترین استفاده را خواهد کرد. پس دیدیم که در بسیاری موارد بلد بودن و آگاهی از تعریف دقیق یک کلمه، آنچنان هم تأثیری در کیفیت استفاده از آن نخواهد داشت.

تنها زمانی می توان به دانایی و آگاهی از معنای یک کلمه مثلاً همین کلمۀ دکوری به عنوان یک اهرم برتری نسبت به دیگران امید داشت که قرار است به عنوان مثال یک محیط کاملاً استاندارد ایجاد کنیم با استفاده از انواع وسایل دکوری و شکل های متعدد آن با توجه به معیارهای زیبایی شناختی و برای نشان دادن تبحر خودمان به دیگران. همین!

به همین دلیل هنوز هم تعریف کاملاً مشخص و خاصی از انواع دکوری ارائه نشده است! مثلاً اینکه دکوری به چندین قسمت تقسیم می شود و انواع آن چنین است! اما هر شخصی با توجه به استانداردهای خود و علم خود نسبت به ابزار اطرافش می تواند تعداد مشخصی را ذکر و در مورد آنها صحبت و یا هر کدام را بازتولید و از آنها استفاده نماید.

دکوری ها می توانند حتی تغییر روند زندگی یک فرد را اعلام کنند، مثلاً زمانی که یک فرد به موضوع فوتبال علاقه ای نداشته و در محل زندگی اش هیچ وسیله ای که نشان دهندۀ علاقه به این ورزش باشد موجود نیست. اما به محض علاقمند شدن به فوتبال و تهیه کردن چند دکوری فوتبالی، موجودیتِ جدید خود را ابراز می کند. اینجا نیز هیچ نیازی به درک درست از تعریف کلمۀ دکوری نیست و فقط با استفاده از ابزارِ آن، می توان با دیگران ارتباط جدیدی برقرار و موضعِ جدید را اعلام کرد. به همین راحتی!

پس اطلاع از معنای دقیق یک کلمه، در بسیاری موارد، برای استفادۀ صحیح از ابزار آن لازم نیست و فقط دانشِ کلی نسبت به معنای آن برای بهره بردن از ابزار و وسایل آن عبارت، کافی ست.

 

فروشگاه اینترنتی دکوری فروشی

نویسنده: طیب عالینظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه::: برچسب‌ها: دکوری,تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان مجله ی دکوریجات و آدرس decoriforoshi.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.